ІСТОРІЯ ЗАКЛАДУ ОСВІТИ

05.03.2023

      1946 рік. Коли ще село було розкидане по хуторах, в хаті Комара Дем'яна Петровича, яка стояла недалеко теперішньої «Каплички» була організована початкова школа. Першими вчителями були: Тимченко Марія Овекрівна, яка приїхала з Півдня; Ярема Ольга Степанівна зі Степаня; Люлька Юхима Федорівна, з Хмельницької області. Ці люди працювали до 1948 року. 

    У 1947 році школу було перенесено в хату Солов'я Федора Левовича ( званого в селі «Американцем»), якого вивезли в Казахстан, як куркуля, бо мав 40 га землі. Це була початкова школа.

    У 1948 році в початкову школу прийшов новий завідувач Ляшенко Юхим Петрович родом із Київщини. Працював до 1959 року. Помер, похований у селищі Степань.

   У 1959 році була побудована нова дерев'яна школа, на цьому дворі де стоїть теперішня. ЇЇ прийняв Андрійчук Павло Андрійович (завідувач) і вчителька Остап'юк Марія Ничипорівна.

     1971 рік.  Школа стала восьмирічною, її директором був Ониськовець Олександр Йосипович (уродженець с. Тинне), проживав в м. Луцьк (нині покійний). Приїхали вчителів з різних областей України, а саме:

     - Тростянчук Людмила Олексіївна –вчитель біології і хімії;

   - Данилюк Марія Григорівна – вчитель української мови і літератури, класний керівник першого в школі випуску учнів;

     - Шкерна Орислава Михайлівна – вчитель російської мови і літератури;

     - Шленич Микола Федорович – вчитель математики;

     - Ковальчук Микола Борисович;

     - Кулінка Михайло Антонович – вчитель трудового навчання;

     - Мовчан Галина Володимирівна – старша піонервожата.

   Пізніше працювали Яромшик Борис Михайлович, Подорожня Людмила Василівна, Добридник Галина Якимівна.

    27.04.1987 році з невідомих причин  дерев'яне приміщення школи згоріло. Доки будували нове, діти навчалися у дві зміни: в садочку, в будинку культури, в медпункті.

    1988 рік. 1 вересня -  відкриття нової, просторої двоповерхової школи, де директором працював Климець Сергій Маркович. Завдячуючи керівнику відділу освіти, Болкуневич Раїсі Миколаївні та Сергію Марковичу в школу було завезено нові меблі, парти, обладнання для проведення уроків фізики, хімії, фізичної культури, укомплектовані класи.

     Шкільні стіни «пам'ятають»: 

 - Корнюшу Петра Кузьмича, вчителя української та німецької мови, який працював тут з 1977 по 2003 роки. Будучи родом з с. Марянівки Костопільського району  Рівненської області;

- Коцана Миколу Онуфрійовича, вчителя історії, родом з Івано-Франківська (працював до 1989 року);

-  Орешко Марію Семенівну (вчителя початкових класів).

    Вони тривалий час тут працювали та проживали, навчаючи дітей прекрасного, нового, невідомого…

    1998 рік. Педагогічний колектив очолює Чиж Ольга Василівна, яка пропрацювала на посаді директора до 2019року. За роки адміністративної роботи вона зуміла згуртувати колектив, підібрати досвідчені кадри для роботи з дітьми, проявила себе як талановитий керівник, гарний господарник і просто хороша людина. З вересня 2019 року  працювала вчителем математики та образотворчого мистецтва, у 2022 році пішла на заслужений відпочинок.

    Також на заслужений відпочинок пішли вчителі:

  • Климець Марія Мусіївна - вчитель математики;
  • Чиж Галина Михайлівна - вчитель української мови і літератури;
  • Дубинець Любов Тарасівна - вчитель початкових класів;
  • Басиста Домна Никонівна - вчитель фізкультури;
  • Мельник Марія Степанівна - вчитель початкових класів;
  • Нагорна Валентина Севастянівна - вчитель початкових класів;
  • Кошляк Любов Сергіївна - вчитель початкових класів.

    Жовтень 2019 рік. Педагогічний колектив очолює випускниця нашої школи - Климець Руслана Валеріївна. Працюючи в гімназії зарекомендувала себе вправним керівником, втілює в життя нові педагогічні ідеї, іде в ногу з часом, підтримує колег, як словом, так і ділом, завжди усміхнена та ввічлива.

       2021 рік.  Одринківську загальноосвітню школу І-ІІ ступенів перейменовано на Одринківську гімназію Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області.

      У гімназії навчається 110 учні:

- 1-4 класи - 52 учнів;

- 5-9 класи - 58 учнів.

    Навчально - виховний процес забезпечує - 19 педагогічних працівників

з них мають кваліфікаційну категорію: 

"спеціаліст вищої категорії" - 3 

-  "спеціаліст І категорії" - 9 

-  "спеціаліст ІI категорії" - 4 

-  "спеціаліст" - 3

Створено за допомогою Webnode
Створіть власний вебсайт безкоштовно! Цей сайт створено з допомогою Webnode. Створіть свій власний сайт безкоштовно вже сьогодні! Розпочати